KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Siłownia The Legend
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.Siłownia The Legends
W tym projekcie czuć moc i energię i taki był nasz zamysł. Lata doświadczenia w projektowaniu takich przestrzeni pomogły nam w organizacji przestrzeni, tak, aby osiągnąć pełną funkcjonalność.Estetyka jest bardzo energetyzująca, ale nie przytłaczająca, dodaje otuchy i motywacji. Sale na treningi grupowe zostały zaprojektowane z myślą o różnych rodzajach treningów dla większych grup.

 

Organizacja przestrzeni

Stworzyliśmy projekt siłowni odzwierciedlającej surowy charakter budynku. Otwarta, przemyślana przestrzeń, oparta na materiałach odpornych na zniszczenia.

Nowoczesne maszyny w grafitowych kolorach rozmieściliśmy po konsultacji z trenerami personalnymi oraz właścicielami siłowni. Wszystko po to, aby dopasować przestrzeń do różnych rodzajów treningów. Dodatkowo każdą strefę przystosowaliśmy do wymogów BHP, bez kompromisów w funkcjonalności i budżecie. A skoro o tym mowa, to warto wspomnieć o dużej ilości luster, które ułatwiają odpowiednie wykonywanie ćwiczeń oraz kontrolę postawy, przez użytkowników. W strefie relaksu zdecydowaliśmy się na dobór odpowiednich wiszących roślin.

Przestrzenie do ćwiczeń

Siłownia jest wielopoziomowa i przystosowana do każdego typu treningu. Znajdzie się tutaj miejsce na cross-fit, strefę wolnych ciężarów, zajęcia grupowe, treningi personalne, a także szerokie cardio. Bieżnie znajdują się na antresoli, na którą prowadzą metalowe schody z podświetloną neonem poręczą. Dookoła całej sali rozciągnięta jest przestrzeń przeznaczona do biegania.

Szatnie

Szatnia damska jest przeciwieństwem sal treningowych, przeważają tutaj stonowane kolory.
Ławki są wykonane z drewna i metalu, a ich surowa forma to nawiązanie do przestrzeni treningowej. 

Kierowaliśmy się wygodą użytkowania i dokładnie rozplanowaliśmy ścieżki komunikacyjne. Na ścianach zawisły suszarki do włosów, a także podajnik papieru. Przy prysznicach jest miejsce na ręczniki na metalowym siatkowym regale.

Jest to kompleksowo zorganizowana i wyposażona przestrzeń. Największym wyzwaniem było opracowanie wydzielonych przestrzeni, tak, aby ich przeznaczenie było jasne dla użytkowników. W finalnym projekcie możliwy jest absolutnie każdy typ treningu.

POPRZEDNI PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.