KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Siłowania MoreLove
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.Siłownia Morelowe
Stworzyliśmy w tym projekcie naprawdę wyjątkowe miejsce kultu ciała. Tutaj instagramowa estetyka spotyka się z pełną funkcjonalnością i sprawdzonymi rozwiązaniami. Zagospodarowaliśmy przestrzenie, tak, aby każdy mógł się czuć komfortowo i skupić się w pełni na wykonywanych czynnościach. Postawiliśmy na spójność materiałów i kolorów.

Funkcjonalność i estetyka siłowni

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych mieszkańców, siłownia to jeden z elementów projektu nowoczesnego osiedla. Jest to przestrzeń zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem osób z dziećmi. W zasięgu kilku kroków zagospodarowaliśmy specjalną strefę dla maluchów, w której będą mogły się swobodnie bawić z animatorem.

Postawiliśmy na spójna kolorystykę nawiązującą do stylu całego osiedla. Połączenie betonu i drewna, spokojnych szarości i luster, daje efekt harmonijny i relaksujący. Wykorzystaliśmy okna dachowe jako dodatkowe oświetlenie.

Strefa dla dzieci

Przestrzeń dla najmłodszych jest poświęcona w pełni dla nich. Tutaj również został zachowany styl i motywy przewodnie siłowni, jednak wzbogaciliśmy je elementami stonowanymi, dziecięce krzesełka i pufy do siedzenia.

Strefa relaksu

Przed wejściem do strefy ćwiczeń umieściliśmy wygodne fotele w odcieniu ciepłej szarości. Będzie to miejsce do relaksu oraz poczekalnia. Jednym z wymogów Zamawiającego była aranżacja sauny. Tutaj obecność drewna jest nie tylko widoczna, ale i wyczuwalna - drewniany zapach unosi się w powietrzu. Dwie prywatne sauny oraz dwa wygodne leżaki, a także drewniany regał na ręczniki, tworzą klimat małej oazy spokoju. Jesteśmy pewni, ze po intensywnym treningu to miejsce będzie często odwiedzane - zwłaszcza, jeśli maluchy dobrze bawią się w kąciku zabaw. To strefa pełnego komfortu.

Strefa ćwiczeń na wolnym powietrzu

Nasz klient miał również do dyspozycji przestrzeń na wolnym powietrzu, którą zaaranżowaliśmy. Tym razem zrezygnowaliśmy z betonu, a zastąpiliśmy go odpowiednim dla napowietrznych siłowni tartanem. Beton nie jest dobrym rozwiązaniem w tego typu projektach, ponieważ szybko się nagrzewa i utrudnia odpowiedni odpływ wody podczas deszczowych dni, jednak tartan sprawdza się doskonale na sportowych nawierzchniach. Aby stworzyć naturalny zakątek do ćwiczeń otoczyliśmy go bujną zielenią, a także trawami ozdobnymi. Nie brakuje tutaj miejsca na odpoczynek między seriami ćwiczeń - drewniane i betonowe ławki do dyspozycji.  

NAST%u0118PNY PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.