KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Projekt Biura QE
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.Biuro QE
Projekt biura z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Nowa i elegancka estetyka biura. Ciepła przestrzeń do pracy.

Kolorystyka i dobór materiałów 

Nasi klienci chcieli, aby wnętrze odzwierciedlało ich gust i było wykonane wyłącznie z wysokiej jakości naturalnych materiałów, a wszystkie linie i kształty odzwierciedlały jedną koncepcję nowej, eleganckiej estetyki.

Biuro zaprojektowaliśmy w dwóch bazach kolorystycznych. W jaśniejszym wydaniu sufity są z jasnych płyt, a podłoga to duże kafle w odcieniu ciepłej szarości. Zależało nam na tym aby projekt był ciepły i w swoim odczuciu relaksujący.Natomiast ciemna wersja tego projektu to czarne sufity, jasna wykładzina i zdecydowanie chłodniejszy odcień drewna.

Wystrój

W obydwu projektach zadbaliśmy o akustykę pomieszczeń stosując odpowiednie materiały wysokiej klasy. Całość dopełnia ściana zieleni, która ma wpływ nie tylko na dźwięki w pomieszczeniu, ale i jakość powietrza. Nie musimy chyba wspominać o tym, jak pięknie wygląda. 

Pomieszczenia funkcjonalne

W strefie relaksu umieściliśmy dużą kanapę, a także skórzane fotele. Tutaj szczególnie zadbaliśmy aby materiały były odporne na zabrudzenia. Projekt oświetlenia miał przede wszystkim sprzyjać kojącej atmosferze, dlatego w specyfikacji uwzględniliśmy odpowiednią barwę świateł.

Recepcja jest przejrzysta i minimalistyczna. W obydwu wersjach kolorystycznych stanowisko do pracy jest wykonane z kamienia, co oczywiście przekłada się nie tylko na estetykę ale również na przyszłe zużycie materiału. 

Projekt biura to nie tylko estetyk ale też wygodne stanowiska pracy W jednym segmencie wbudowaliśmy niewielki barek na wino. W innym znajdzie się miejsce na regał na książki i magazyny. Wybór stołów nie jest przypadkowy. Połączenie drewna i chromowanego metalu nadaje lekkości i przestrzeni.

Cała przestrzeń to balans praktycznych rozwiązań oraz wysokiej jakości materiałów.

POPRZEDNI PROJEKTNAST%u0118PNY PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.