KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Biuro NE
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.Biuro NE
W tym biurze nie było za dużo miejsca, ale zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać daną nam przestrzeń. Postawiliśmy na styl industrialno-loftowy, ale bez zbędnych rozproszeń. Przestrzenie do pracy zostały podzielone, tak, aby każdy miał swoje stanowisko, a jednocześnie panowała atmosfera współpracy. Każdy szczegół został solidnie przemyślany.

Materiały i elementy funkcjonalne

Do projektu kameralnej przestrzeni biurowej zastosowaliśmy głównie cegłę i szkło. Chcieliśmy uwydatnić surowy i industrialny charakter tego miejsca. Szklane ścianki mają zapewnić przejrzystość i łatwą komunikację, a jednocześnie oddzielić przestrzenie.

Meble wybraliśmy, tak, aby spełniały funkcję biurową z estetyką minimalizmu. Postawiliśmy na formalną czarno-biała kolorystykę.

Oświetlenie

Podczas pracy bardzo ważne jest oświetlenie, dlatego maksymalnie wykorzystaliśmy duże okna dla jak największego dostępu światła dziennego. Wszelkie lampy są bardzo minimalistyczne i nie rzucają się w oczy, a jedynie oświetlają całe pomieszczenie. Pod sufitem zamontowaliśmy również klimatyzator, tak, aby biuro miało komfortową temperaturę przez cały rok. 

Przestrzenie pracy

Wygospodarowaliśmy osobne pomieszczenie na meetingi. Znajduje się w nim duży stół dla sześciu osób, plakaty firmowe oraz telewizor służący do prezentacji. Przestrzeń ta jest bardzo dobrze doświetlona dużym oknem. Na jednej ze ścian zamieściliśmy logo firmy. Wiemy jak ważne jest otoczenie w trakcie pracy, dlatego też umieściliśmy na terenie biura wiele różnych roślin oczyszczających powietrze. Białe donice uzupełniają wystrój. 

Stanowiska do pracy są wyposażone w wygodne fotele biurowe i biurka mieszczące komputer oraz segregator przypisane do każdego stanowiska. Surowe betonowe ściany ozdobiliśmy zdjęciami i plakatami firmowymi w nieprzytłaczający sposób. 

W tym biurze znajduję się również open space na mniejszą skalę. Rozmieściliśmy sześć stanowisk vis a vis siebie po trzy na każdą stronę, tak, żeby zapewnić pracownikom biura maksymalny komfort i komunikację między sobą. Pokój ten jest oddzielony szklaną ścianką od recepcji. Natomiast w wydzielonej przestrzeni obok można przechowywać dokumenty na wygodnych regałach. Tam też ma swoje miejsce duża fotokopiarka oraz mniejsza niszczarka do dokumentów. 

Recepcja wraz z poczekalnią znajdują się na wprost wejścia. W tym miejscu też zdecydowaliśmy się powiesić wszelkie dyplomy i certyfikaty dotyczące firmy. Od tyłu jest oddzielona od reszty biura szklaną ścianką, tak, żeby zapewnić przejrzystość, a jednocześnie oddzielić wszystkie sektory biura od siebie.

Łazienka 

Łazienka została zachowana w tym samym minimalistycznym stylu, gdzie motywem przewodnim jest szarość i cegła. Nie jest to duża przestrzeń, dlatego zdecydowaliśmy się ją powiększyć prostokątnym lustrem a także dużą wolnostojącą umywalką. Całe pomieszczenie wygląda bardzo schludnie i czysto bez zbędnych ozdobników. 

Wierzymy, że udało nam się stworzyć bardzo profesjonalne, a jednocześnie przyjazne biuro. Jest to przestrzeń bardzo przejrzysta, gdzie każdy może czuć się na równi. Pomimo tego, że powierzchniowo nie jest to wielkie biuro, nie ma tutaj uczucia ciasnoty. Zastosowaliśmy same wygodne i budżetowe rozwiązania z jednoczesną dbałością o detale, takie jak żywa roślinność przy każdym stanowisku pracy. 

NAST%u0118PNY PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.