KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Biuro Fiberway
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali. Biuro Fiberway
Ciepłe i jasne biuro, zaprojektowane w wysokim standardzie. Naturalne materiały w biurze oraz oświetlenie ambient. Projekt biura wysoki standard

Design i wystrój  

Zależało nam na tym, żeby stworzyć przyjazną do pracy i inspirującą przestrzeń. Powierzchnia lokalu nie jest zbyt duża, ale wykorzystaliśmy każdy możliwy aspekt tego miejsca, że stworzyć funkcjonalne biuro. 

Kolory przewodnie to czarny, jasnoszary oraz granatowy. Całość uzupełniają elementy drewniane, limonkowe oraz żywa zieleń. Całe biuro jest nowoczesne i profesjonalne. W poczekalni znajduje się cztery, nieduże szare fotele. Ich rozmiar i kształt zapewniają równowagę przestrzeni i wygodę. Na granatowej ścianie zamieściliśmy neonowe logo firmy. Elementem wystroju są również smukłe egzotyczne kwiaty. Nie będą przeszkadzały w przejściu, a jedynie dodadzą harmonii i spokoju. Na grafitowych ścianach zrobiliśmy miejsce na firmowe ulotki.  Dalsza część poczekalni lub miejsce do relaksu, to wbudowana narożna kanapa w energetyzującym limonkowym kolorze. Towarzyszy jej czarny, okrągły stolik oraz ściana żywej zieleni. 

Przestrzenie użytkowe

W biurze znajduje się pomieszczenie na meetingi. Na kamiennej ścianie zamieściliśmy granatowe logo firmy, nawiązując w ten sposób do reszty pomieszczeń. Na drewnianej ścianie zawiesiliśmy ekran do prezentacji. Na środku zaś stanął duży drewniany stół, a przy nim cześć wygodnych krzeseł. Wygodne jasnoszare obicia są eleganckie i praktyczne. Nad stołem wisi interesująca instalacja oświetleniowa ze złotymi akcentami. To pomieszczenie różni się trochę od innych, ma się wyróżniać ze względu na swoją funkcję. Jednak i tutaj nie brakuje zieleni. 

W pomieszczeniu socjalnym zadbaliśmy o minimalistyczny design i spokojne kolory. Granatowa ściana i drewniana kuchnia nawiązują do reszty pomieszczeń. Kuchnia służąca do zrobienia sobie kawy, czy odgrzania posiłku jest mała i w zupełności wystarczająca. Czarny stolik z czterema brązowymi krzesłami jest dopasowany wielkością do pomieszczenia i jego przeznaczenia. W tym pomieszczeniu umieściliśmy również dużą białą szafę oraz dwie tablice korkowe, które mogą  być źrodłem inspiracji i ekspresji dla pracowników. 

Stanowiska pracy to wygodne czarne biurka, a na nich po dwa monitory komputerów. Do tego wygodne czarne krzesła z drewnianymi akcentami. Duża szafa na dokumenty. Na granatowej ścianie umieściliśmy logo firmy, na żywym ściennym dywanie. 

Łazienka

Łazienka to wyjątkowo mała przestrzeń, ale dzięki takim zabiegom jak wysokie, wąskie lustro podświetlone neonami udało nam się optycznie zyskać trochę miejsca. Część ubikacji jest osobno wydzielona. Toaleta jest podwieszona na drewnianej szafce, reszta pomieszczenia jest biała - co również optycznie powiększa przestrzeń. 

Tworzenie tego projektu przyniosło nam dużo radości i satysfakcji. Cieszymy się, że udało nam się przekształcić nieduży lokal w pełni funkcjonalne i estetyczne biuro. Wierzymy, że oczekiwania naszych klientów zostały spełnione. 

POPRZEDNI PROJEKTNAST%u0118PNY PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.