KONSULTACJA

KONSULTACJA

Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz domówić szczegóły - pisz lub dzwoń śmiało!

Kraków

ul. Ślusarska 6/1

Biuro CAFEA Group
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.Przejrzyste biuro
W tym projekcie zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły. Zastosowaliśmy bardzo praktyczne rozwiązanie w poczekalni, z której bezpośrednio przechodzi się do pokoju interview. Całe biuro jest podzielone w praktyczny sposób odpowiadający potrzebom naszego klienta. Tworząc stanowiska pracy zadbaliśmy o komfort i wygodę.

Przestrzenne biuro z wydzielonymi pokojami. Kolorystyka tego miejsca to jasne drewno, betonowe szarości, grafit i elementy niebieskie, zgodne z identyfikacją wizualną Zamawiającego. W całym biurze zadbaliśmy o to, aby egzotyczna roślinność znalazła tutaj swoje miejsce i nadała świeżości.

Pomieszczenia funkcjonalne

Poczekalnia jest przyjemną, otwartą przestrzenią z niebieskimi elementami w postaci wygodnych foteli i kanapy. Na lustrzanej ścianie zamontowaliśmy duży szary panel z motywem kafli i neonowym logo firmy. Palmy w szarych donicach dodają świeżości. 

Nad recepcją zwieszają się rośliny. Plecy recepcji są zbudowane białą i przestronną szafą. Postawiliśmy na dwupoziomowy blat. Jeden poziom wykonany jest z jasnego drewna, drugi z ciemnego kamienia.

Pokój interview umieszczony jest bezpośrednio w przestrzeni poczekalni, jednak odgrodzony. Całkowicie przeszklony z każdej strony. Na niebieskiej ścianie umieściliśmy neonowe logo firmy, tym razem adekwatnie mniejsze. Postawiliśmy na pragmatyzm przestrzeni.

Klatka schodowa częściowo przeszklona. Na piętrze stworzyliśmy żywą ścianę z roślin, która ma za zadanie poprawiać jakość powietrza w zamkniętej przestrzeni. Tutaj jest też miejsce na kolejną poczekalnię. Tym razem jest ona znacznie mniejsza i umieszczona na wprost recepcji.

Stąd widoczne jest pomieszczenie przeznaczone na duże meetingi. Długi drewniany stół na ok. 22 osób i krzesła biurowe. Jedna ze ścian jest przeszklona, druga ściana składa się w znacznej mierze z okien, zapewniających oświetlenie. Zamontowaliśmy na nich minimalistyczne jasne zasłonki plisowe. Na końcu tego pokoju jest meblościanka z szafkami na dokumenty i wygodnym blatem. A w rogu stoi wysoka roślina, która zdecydowanie wpływa pozytywnie na nastrój w profesjonalnej przestrzeni. Na przeciwległej, drewnianej ścianie wisi duży telewizor do prezentacji. 

Pokój do mniejszych meetingów, przeznaczony dla sześciu osób. Na długim drewnianym stole są stanowiska komputerowe dla każdego uczestnika. Kolejnym udogodnieniem jest telewizor do prezentacji zawieszony na drewnianej ścianie. Grafitową ścianę zdobią abstrakcyjne grafiki. 

Przestrzeń do relaksu składa się z wygodnej jasnoszarej kanapy i dwóch skandynawskich foteli oraz stoliczka kawowego. Jest to bardzo widna przestrzeń, w której można chwilę odetchnąć w przerwie od intensywnej pracy. Na grafitowej ścianie zawiesiliśmy duże interesujące grafiki. Na przeciwległej drewnianej ścianie jest umieszczony duży telewizor do celów rekreacyjnych. 

Gabinety

Osobny, jednoosobowy gabinet to bardzo elegancki, profesjonalny i minimalistyczny pokój. Przeważa tutaj czerń, na elementach takich jak duża szafa na dokumenty i pokaźne biurko. Na wprost biurka znajduje się elegancka, niezwykle wygodna, aksamitna kanapa. Każdy podczas pracy zasługuję na chwilę wytchnienia i relaksu, dlatego też w tym gabinecie są rośliny. 

Drugi gabinet jest kontrastem dla poprzedniego. Cały w jasnych barwach. Biała szafa i biurko, oraz niebieskie krzesło dla osoby odwiedzającej przełożonego. Ten gabinet jest bardziej nastawiony na konwersacje, ponieważ oprócz wygodnej kanapy znajdują się tutaj także fotele. 

Pomieszczenie socjalne

Wąskie pomieszczenie, w którym znajduje się fotokopiarka i zestaw do parzenia kawy, choć jest małe to praktyczne. Dominują tutaj kolory biały i grafitowy, jednak jedna ze ścian jest pomalowana na niebiesko, co nawiązuje do linii kolorystycznej całości biura. 

Toaleta

Toaleta jest nowoczesna i minimalistyczna, utrzymana w jasnych kolorach. Osobno są wydzielone kabiny na ubikacje. Dwie umywalki ze złotymi owalnymi lustrami i podwieszanymi szafkami. 

W drugiej toalecie jest tylko jedna umywalka, ale za to jest bardzo duże prostokątne lustro. Tutaj kolorystyka jest nieco ciemniejsza, z grafitowymi ścianami i podłogą. 

Jesteśmy zadowoleni z efektów naszej pracy. Udało nam się stworzyć eleganckie, transparentne biuro, na miarę oczekiwań naszego klienta. 

POPRZEDNI PROJEKT
Konzept-Spaces - Pracownia architektoniczno-projektowa - Architekt wnętrz - Projekty lokali.

Pracownia architektoniczno-projektowa działająca w zakresie projektowania wnętrz B2B. Projektowanie Wnętrz Biurowych, Restauracji i Gastronomii, Siłowni

Kraków ul. Ślusarska 6 / 1

Wszystkie zawarte na stronie materiały są własnością Konzept Architekci Sp. z o.o.

Prosimy nie wykorzystywać ich bez uprzedniej zgody pisemnej.